Asistent/ka ředitele společnosti

Pro podporu našeho týmu hledáme nového kolegu - kolegyni pro tuto pracovní pozici

Pracovní poměr:
Hlavní pracovní poměr
Smluvní vztah:
Pracovní smlouva

Pracovní náplň:

  • Administrativní agenda ředitele společnosti
  • Pracovní kalendář ředitele společnosti
  • Korespondence v českém i německém (anglickém) jazyce
  • Informační, organizační a evidenční práce sekretariátu
  • Spolupracuje s ostatními úseky v administrativních záležitostech
  • Spolupracuje s personalistou v těchto oblastech:

          -  nábor nových zaměstnanců

         -   příprava vstupních dokumentů

         -  plán školení a  vzdělávání

         -  plán dovolených

  • Evidence docházky, příprava prvotních podkladů pro mzdy pro úsek ředitele společnosti
  • Organizace návštěv a interních akcí
  • Nákup kancelářských potřeb a potravin, správa a výdej
  • Evidence a správa mobilních telefonů
  • Zajišťuje provoz kantýny (zásobování, prodej a výdej jídel)
  • Zajišťuje a kontroluje úklid administrativní budovy
  • Zajišťuje praní pracovních oděvů
  • Archivace, skartace
  • Překlady, tlumočení
  • Plní úkoly dané ředitelem společnosti, v případě jeho nepřítomnosti stanoveným zástupcem

Požadujeme:

  • samostatnost, komunikativnost, iniciativa, spolehlivost, pečlivost
  • úplné střední vzdělání s maturitou
  • dobrá znalost práce na PC
  • nutná znalost NJ a AJ – ústní i písemný projev
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič

  Nabízíme:

  • stabilitu velkého zaměstnavatele se zahraniční účastí
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na životní pojištění
  • příspěvek na stravné, nápoje na pracovišti zdarma
  • zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky
  • jazykové kurzy, profesní vzdělávání
  • výhodný nákup vlastních výrobků

V případě, že máte o nabízené pozice zájem, zašlete svůj životopis na adresu: michaela.svobodova@pragolaktos.cz, tel.: 734 689 789

Poskytnutím osobních údajů obsažených v životopisu dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi společnosti Mlékárna Pragolaktos, a.s. se sídlem Českobrodská 1174, Praha 9, IČ 27133079 k účelu nabídky volných pracovních pozic. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním můžete kdykoliv písemně odvolat.