Řidič nákladního vozidla - cisterny

Pro posílení našeho skladového týmu hledáme řidiče svozového cisternového vozidla

Pracovní poměr:
práce na plný úvazek ve směnném provozu
Smluvní vztah:
pracovní smlouva na dobu neurčitou

sme největší výrobce trvanlivého mléka v ČR, člen skupiny Müller.
Pro podporu našeho týmu hledáme nového kolegu, kolegyni na pozici řidiče.

Pracovní náplň:

svoz mléka od dodavatelů do mlékárny

Požadujeme:

  • ŘP skupiny C,E
  • střední odborné vzdělání s výučním listem
  • trestní bezúhonnost
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • stabilitu velkého zaměstnavatele se zahraniční účastí
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na životní pojištění
  • příspěvek na stravné, nápoje na pracovišti zdarma
  • zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky
  • výhodný nákup vlastních výrobků

Poskytnutím osobních údajů obsažených v životopisu dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi společnosti Mlékárna Pragolaktos, a.s. se sídlem Českobrodská 1174, Praha 9, IČ 27133079 k účelu nabídky volných pracovních pozic. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním můžete kdykoliv písemně odvolat.